Salon Korál

Kosmetika

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Pomůžeme Vám vypadat svěže a pěstěně. Naše precizní péče spolu s používanými luxusními produkty PAYOT Paris Vám pomohou v boji proti vráskám, s vyhlazením problematické pleti, s rozjasněním unavené a výživou zralé pokožky.

Nabízíme Vám kompletní kosmetické ošetření obličeje a dekoltu. Základní ošetření zahrnuje odlíčení, čistící masáž, peeling, sérum - ampule, masáž obličeje, krku a dekoltu, pleťovou masku a závěrečný krém.

Dále nabízíme modeláž a úpravu obočí, barvení obočí a řas a závěrečné nalíčení.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a věnujeme se mu s maximální péči. Budete od nás odcházet odpočatí, Vaše pleť bude čistá, vyživená a hebká na dotek.

KOSMETICKÉ PRODUKTY


PAYOT

Doktorka Nadia PAYOT, filozofka krásy, předběhla o několik generací současné trendy v lázeňství založené na medicíně. Používala své lékařské znalosti k vývoji high-tech biologických přípravků a jejich aplikačních technologií pro rozvíjení ženské krásy a zdravého životního stylu a k dosažení rovnováhy těla a duše. Původní kosmetický institut se sídlem na Rue de Castiglione 10 si získal reputaci jako opravdový chrám krásy již v roce 1927.

Každý salón PAYOT je dnes místem nekonečného klidu, odkud každý, po pozorné péči, odchází s pocitem zdravé pokožky, těla i mysli. Nabízená tělová ošetření jsou revoluční a dokonce i PAYOT byl vždy synonymem SPA a salónní péče. Doktorka Nadia Payot nám zanechala své know-how, profesionální přístup a přání stále poskytovat všem ženám spokojenost a štěstí.. Mezi celebrity, které se nechávají rády hýčkat produkty Payot, patří: Carla Bruni-Sarkozy, Adriana Sklenaříková, Jana Švandová….


kosmetika kosmetika kosmetika