Salon Korál

Permanentní make-up

CO JE TO PERMANENTNÍ MAKE UP?

Permanentní make-up je metoda dočasného líčení při které se do horní vrstvy pokožky - epidermu, implantují přírodní barviva, jedná se tedy o tzv. mikropigmentaci. Nejnovější a nejpřirozenější metodou aplikace permanentního make-upu je SofTap Permanent Make-Up. Jedná se o registrovanou značku a produkty určené pouze pro profesionály.

PRO KOHO JE PERMANENTNÍ MAKE UP URČEN?

Permanentni make-up je vhodný pro ženy jakéhokoli věku. Vždy je klientce doporučíme nejvhodnější a nejpřirozenější způsob nalíčení. Místy aplikace permanentniho make-upu jsou oční víčka, rty a obočí.

ČÍM JE SoftTap Permanent Make-Up® jiný?

Jedná se o novinku v oblasti aplikace permanentního make-upu, více než 50 odstínů barev, žádná bolest, až poloviční čas aplikace, nikdy nemění výslednou barvu, možnost korekce špatně provedeného starého permanentního make-upu!

SofTap Permanent = JEMNOST

Vlastní výkon spočívá v implantování barevných pigmentů pomocí speciálních jehel RUČNĚ. Jedná se tedy o RUČNÍ metodu permanentního make-upu. Tato metoda zaručuje jako jediná možnost tak jemné precizní kresby, že chloupek vypadá jako skutečný.

SofTap Permanent = PŘIROZENOST

Vybereme odpovídající barevnost k přirozeným chloupkům. Ty pak vykreslíme do pokožky ručně. Naše obočí nemění barvu. Ani nezískává modrý nebo zelený tón. Vybíráme barvu přesně dle vašeho podtónu pleti. Máme k dispozici více než 50 velmi kvalitních barev bez nutnosti je míchat! Vždy máte jistotu stejné originální barvy. V obočí doplňujeme jeho hustotu jednotlivými chloupky, které odpovídají přirozenému obočí.

SofTap Permanent Make-Up = 100% hygiena

Veškeré pomůcky používané při aplikaci jsou jednorázové, a jsou určeny k použití pouze pro Vás! U nás máte 100% jistotu hygieny a bezpečí.

SofTap Permanent Make-Up = poloviční doba aplikace

Počet jehel používaných pro SofTap je od 1 do 114 jehel. Nedochází k opakovanému poškozování pigmentovaného místa jako u ostatních, běžně používaných metod permanentního make-upu, kde jsou použity maximálně 3 jehly najednou. Tím se snižuje zároveň i krvácivost pigmentovaného místa téměř na minimum a při správném následném ošetřovaní nedochází k tak silné tvorbě stroupků.

SofTap Permanent Make-Up = barevná stálost

Permanent Make-Up používá studené a teplé barvy, které jsou dále rozděleny na světlé, střední a tmavé barvy. Vybrat odstín je maličkost - SofTap Permanent Make-Up nabízí více než 50 tónů barev. Volba správné barvy je snadná, bez potřeby mixáže s jinou barvou, nebo odhadování správně naředěného odstínu a následného strachu, jak bude barva v konečné fázi vypadat. Též naprostou novinkou je použití SofTap korektorů. Používají se např. ke zesvětlení starého permanentního make-upu o 2 až 3 odstíny, k potlačení modrých či šedých odstínů v obočí nebo je-li finální barva Vašich rtů fialová.


kosmetika kosmetika