Salon Korál

Prodlužování a zhušťování řas

Pracujeme výhradně s tím nejlepším = Xtreme Lashes® - světový lídr v prodloužení a zahuštění řas!

Xtreme Lashes® nejsou tradiční umělé řasy. Jedná se o jednotlivé syntetické řasy, které se aplikují na řasy přírodní, jednotlivě a pouze certifikovaným Xtreme Lashes Lash stylistou pro přirozený vzhled a pocit. Řasy se doplňují podle individuální potřeby zhruba každé 3 až 4 týdny, aby byl vzhled neustále perfektní.

 

Revoluční Vysoce Kvalitní Produkty pro Prodloužení Řas

Xtreme Lashes® vedoucí pozici udržuje vývojem inovativních produktů. Nepřekonatelná adheziva, řasy a ostatní produkty k aplikaci včetně kosmetických produktů jsou nejžádanější a nejoblíbenější volbou jak klientů, tak i profesionálů na celém světě! Všechny přípravky jsou určeny se spolu optimálně doplňovat. Jsou naprosto BEZPEČNÉ pro Vaše i prodloužené řasy.

Proč si vybrat Xtreme Lashes® pro své řasy?

K udržení vedoucí pozice lídra v průmyslu prodlužování a zahušťování řas, je celá společnost zaměřena na zdraví a bezpečnost. Veškeré produkty jsou nejvyšší kvality. Aplikace a produkty Xtreme Lashes® jsou nabízeny exkluzívně certifikovanými Lash Stylisty, kteří absolvovali úspěšně vzdělávací program Xtreme Lashes® a jsou schopni udržet vysokou kvalitu.Nejčasteji kladené dotazy o prodlužování řas

Jak o své Xtreme Lashes® řasy pečuji?

Ačkoliv je péče o Xtreme Lashes® řasy jednoduchá, prvních 24 hodin je pro definitivní spoje kritické. Je nutné dodržet několik zásad. Zejména, nevystavovat řasy vlhku a nedotýkat se jich. Po 24 hodinách jsou vodě slzám i potu odolné. Pro domácí péči jsou veškeré Xtreme Lashes® produkty v nabídce u vašeho Lash stylisty. Jsou přímo určené pro prodloužené řasy a nepoškozují spoje. Po aplikaci musíte obdržet u svého Lash stylisty oficiální „Instrukce k péči o Xtreme Lashes®“.

Doporučujume doplnění každé 3 až 4 týdny pro udržení maximální plnosti vzhledu vašich Xtreme Lashes®.

Mohu plavat, sprchovat se, koupat se s Xtreme Lashes® řasami?

Řasy Xtreme Lashes®, si můžete užívat s velmi malým přizpůsobením. Tj. dodržet pokyny pro domácí péči, a nebýt vystavena nadměrně horku nebo vodním aktivitám. Pak Vám vydrží řasy skrze celý jejich přirozený cyklus a vypadnou s přírodní řasou a ne dřív. Můžete plavat a koupat se tak běžně, dokud tyto aktivity nejsou nadměrné. Poznámka: (Vyhněte se ovšem koupání  nebo plavání 48 hodin po aplikaci, aby byly spoje dokonale funkční).

Závodní plavec, který je dlouhodobě v cholorované vodě, může ztrácet řasy dříve než člověk, který se plavání nevěnuje, ale stejně tak i osoby, které velmi často (týdně) podstupují kosmetické ošetření nebo navštěvují denně saunu.

 

Potřebuji nějaké speciální produkty na své Xtreme Lashes® prodloužené řasy?

Doporučujeme aplikovat speciální Xtreme Protective Coating® bázi, která upevňuje spoje k přírodním řasám. Při správném použití, prodlužuje životnost Xtreme Lashes® prodloužených řas. Zejména je velmi vhodná pro klientky s mastnou pletí a pro ty, které se líčí.

Pokud si přejete používat řasenku, doporučujeme, Xtreme Lashes® Lash Extensions řasenky Xtreme Lashes® Lash Extensions Eye Makeup Remover, speciálně vyvinuté produkty pro péči o prodloužené řasy. Na bezpečné natáčení řas máme pro Vás exkluzívně Xtreme Lashes® Lash Extensions Heated Eyelash Curler. K dispozici u Vašeho Xterme Lashes® Stylisty.

 

Mohu aplikovat na své Xtreme Lashes® řasenku?

Samozřejmě. I když mezi hlavní výhody Xtreme Lashes® prodloužení řas patří, že řasenku již potřebovat nebudete. Nicméně, potřebujete-li „maskara vzhled“, doporučujeme použít speciálně formulovanou řasenku Xtreme Lashes®, která je speciálně navržena pro bezpečnost prodloužených řas a prosta jakýchkoliv olejů a tuků. NIKDY nepoužívejte WATER-PROOF – voděodolnou řasenku. Waterproof řasenka a jakýkoliv jiný typ řasenky, který není pro Xtreme Lashes® určen, rozpouští spoje a Xtreme Lashes® prodloužené řasy budou padat.

 

Jak často potřebuji doplnění? Dají se řasy odstranit?

Podle přirozeného cyklu řas 60-90 dní, řasa vyrůstá - je v klidové fázi a vypadává, tak bude vypadávat Xtreme Lashes® prodloužená řasa s ní. Doplnění je tedy podle individuálního cyklu. V některých případech, je nutné řasy odstranit (např. před kosmetickými operacemi víčka, pmu atd...) Toto odstranění je bezpečné a neponičí přírodní řasy, pouze profesionálně a s použitím speciálního odstraňovače. Nikdy se nesnažte řasy sama sundat. Došlo by k poškození přírodních řas.


kosmetika kosmetika